گلدان پلاستیکی در اهواز که خودش کود مناسب گل را تأمین می کند

گلدان پلاستیکی در اهواز گلدانی سبک، مقاوم و انعطاف پذیر هستند. آنها در انواع رنگ ها برای هماهنگی با دکوراسیون داخلی و خارجی موجود هستند.

پلاستیک آن تخلخلی که خاک رس دارد را ندارد و آن را برای گیاهانی که رطوبت دوست دارند یا کسانی که آبیاری را فراموش می کنند انتخابی عالی می کند. به عنوان مثال، اگر نمی توانید به طور مکرر آبیاری کنید یا اگر گیاهانی دارید که باید دائماً مرطوب باشند، احتمالاً گلدان های پلاستیکی بهترین انتخاب خواهند بود.

از سرخس ها، اسپاتی فیلوم (اسپاتیفیلو)، گیاه عنکبوتی (روبان)، کالاته ها و غیره… علاوه بر این، به لطف سبک بودن، حمل و نقل و نگهداری این گلدان ها آسان است، بنابراین برای آویزان کردن در یک گلدان ایده آل هستند.

گلدان

دیوارها یا سقف ها معمولاً سوراخ‌های زهکشی دارند و اگر اینطور نباشد، ساختن آن به تنهایی کار دشواری نخواهد بود. جنبه‌های دیگری که باید در نظر گرفت، آنها کامل به نظر می‌رسند، درست است؟ با این حال، گلدان های پلاستیکی علیرغم داشتن مزایای بسیار، معایبی نیز دارند که نمی توانیم از آنها چشم پوشی کنیم.

حفظ رطوبت می تواند یک جنبه مثبت برای برخی از گیاهان باشد، اما همچنین می تواند باعث بیماری های قارچی جدی ریشه شود، به خصوص اگر آبیاری به خوبی کنترل نشود. از سوی دیگر، اگر آنها را در فضای باز نگهداری کنید، اگر در معرض آفتاب کامل قرار بگیرند، می توانند بیش از حد گرم شوند و به ریشه های گیاه آسیب برسانند.

دمای شدید نیز می تواند گلدان را خراب کند. برای جلوگیری از این امر، می توانید گلدان های پلاستیکی مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و مقاوم در برابر سرما را انتخاب کنید.

در سطح تزئینی، اگر گلدان های معمولی مهد کودک باشند، ممکن است کمتر از گلدان های ساخته شده از مواد دیگر جالب باشند. با این حال، مدل هایی با طراحی بسیار جذاب و ظریف تر، ساخته شده از پلاستیک قوی و با کیفیت وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.