با پوشیدن جوراب شلواری در فصل بهار از کشیدن تابلو نقاشی در طبیعت لذت ببرید

بهار است، و از تجربه من به عنوان یک خانم و به عنوان کسی که در مورد سبک شخصی می نویسم، می دانم که می توانم دو چیز را انتظار داشته باشم.

برخی از کارشناسان محبوبیت اخیر جوراب شلواری را به کاترین و دوشس کمبریج، یکی از طرفداران آن نسبت می دهند.

میلیون‌ها خانم، از جمله من، لباس‌های تنگ زمستانی خود را به نفع پاهای برهنه با دامن‌ها و لباس‌هایی که ما در محل کار و رویدادهای اجتماعی و در هر جایی می‌پوشیم کنار خواهند زد و مردان، معمولاً بچه‌های جوان و فراتر از آن، با من تماس می‌گیرند و ایمیل می‌زنند تا ناامیدی خود را ثبت کنند.

استفاده از جیوه قرمز در کارگاه های تولید جوراب شلواری برای ایجاد رنگ قرمز درخشان در آن نکته ای مهم و ضروری است.

زنان، ظاهرشان بسیار بهتر به نظر می رسند.جو الیسون، که 83 سال دارد، در ساوتگیت زندگی می‌کند، می‌گوید: آنها کامل به نظر می‌رسند. تورفتگی‌ها، زخم‌ها، رگ‌های واریسی را می‌بینید.

جوراب شلواری راه راه

شما می توانید تابلو نقاشی با طرح جوراب شلواری را در دکوراسیون داخلی اتاق خود به کار ببرید.

الیسون یک نکته دارد. از نظر فنی، جوراب شلواری در واقع می تواند ظاهر پاهای یک زن را بهبود بخشد. با این حال، صرف نظر از مزایای آرایشی جوراب شلواری، مهم نیست که مردان در یک سن خاص چقدر مشتاق دیدن پاهای ما هستند.

وقتی صحبت از این موضوع می شود، من هرگز از مردان جوان تر چیزی نمی شنوم، احتمالاً به این دلیل که آنها بزرگ نشده اند. احاطه شده توسط زنانی که آنها را پوشیده اند جوراب شلواری هرگز برنمی گردد.

فکر اختراع جوراب شلواری توسط یک مرد که در حال خوردن پودینگ بود در ذهن او ایجاد شد و در سال 1959 به عنوان یک جایگزین راحت و راحت تر برای جوراب ها شروع به کار کرد.

به سرعت، آنها به بخشی از کمد لباس تقریباً هر زن تبدیل شدند. و با این حال، واقعاً هیچ چیز راحت در مورد جوراب شلواری وجود ندارد. قیمت آنها از چند دلار به ازای هر جفت تا بیش از 40 دلار یا بیشتر، می رسد.

جوراب شلواری گرم است و ممکن است در ماه های تابستانی چسبناک و نامناسب باشد.

 • منابع:
  1. Why pantyhose will never make a comeback
 • تبلیغات: 
  1. رشد بهتر گیاهان در گلدان های سفالی و پلاستیکی
  2. بطری هایی که می توانند به محیط زیست آسیب بزنند
  3. کود شیمیایی که موجب رشد این حیوان آبزی شد!
  4. کارهای کوچکی که شما را ثروتمند میکند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.