کشف یک رو فرشی چند هزار ساله و مقایسه آن با رو فرشی ترک

فرش‌ها به لطف سبک‌ها، بافت‌ها و رنگ‌های بسیارشان به شما کمک می‌کنند تا فضایی را که می‌خواهید برای خانه‌تان ایجاد کنید، از فرومایه‌ترین تا خیره‌کننده‌ترین.

رو فرشی ترک کاربردی است زیرا اغلب روی پاها راحت‌تر هستند.

از لغزش و سقوط بالشتک جلوگیری می‌کنند، سطح سر و صدا را کاهش می‌دهند و به دلیل خواص عایق طبیعی خود، می‌توانند به کاهش هزینه‌های گرمایش تهویه مطبوع کمک کنند.

ژان کلود کاریس، مدیر اجرایی مؤسسه فرش کانادا، چند سال پیش هنگام ساختن یک خانه خانوادگی جدید، دیدی دست اول از این طیف از انتخاب ها دریافت کرد.

او می‌گوید: «از تعداد نمونه‌ها در فروشگاه‌های خرده‌فروشی و اینکه چقدر در فرش‌ها تنوع بیشتری نسبت به سایر پوشش‌های کف وجود دارد، شگفت‌زده شدم. و می افزاید: «امروز این انتخاب بزرگتر است!»

با به دام انداختن و در نتیجه نگه داشتن گرد و غبار، گرده و سایر ذرات که می توانند آلرژی یا بیماری آسم را تشدید کنند خارج از منطقه تنفسی شما، فرش ها در واقع می توانند برای سلامتی شما مفید باشند!

قیمت رو فرشی نانو ضد آب علاوه بر مناسب بودن کیفیت بالا یک عنصر تزئینی عالی است.
هنگام انتخاب مد برای دکوراسیون منزل، انتخاب بسیار بیشتری با فرش نسبت به هر پوشش کف دیگری وجود دارد.

باربارا کاپلان، طراح داخلی اضافه می کند که تعداد ایده های طراحی که می توانید در یک فرش بگنجانید، خارق العاده است.

او می‌گوید: «ما طرح‌های زیادی را با استفاده از فرش‌های سطحی انجام می‌دهیم، اما می‌توانیم با استفاده از طرح‌ها و حاشیه‌های مختلف با فرش دیوار به دیوار هم کار کنیم.»

او خاطرنشان می کند که در فرش، مجموعه ای شگفت انگیز از رنگ ها و سبک ها وجود دارد. او می‌گوید: «می‌توانید کاری معاصر با فرش‌هایتان انجام دهید و یک فرش سنتی کف را بپوشانید». یک فرش می تواند فقط یک فرش قدیمی خوب یا یک اثر هنری باشد.

بومونت می‌گوید: « رو فرشی امروزی، بیش از هر زمان دیگری، یک وسیله طراحی فوق‌العاده است که گزینه‌های تزئینی نامحدودی را برای کاوش فراهم می‌کند.

«نوآوری‌ها در نخ و فناوری ساخت، جدیدترین الگوها، بافت و رنگ فرش معاصر را ارائه می‌دهند. فرش همه چیز را ارائه می‌کند.

از بافت‌های غنی و چند سطحی و طرح‌های اروپایی گل‌دار دنیای قدیمی، تا دنده‌های روستایی شبیه سیزال، فریزها، و هندسی حلقه‌ای نرم.

هنگامی که یک فرش بافت معاصر در دکوراسیون اتاق گنجانده می شود، درک کیفیت و ارزش را افزایش می دهد و تضاد لذت بخشی را با سطوح صاف مانند دیوارها و مبلمان ارائه می دهد.

ژان کلود کاریس از مصرف‌کنندگان می‌خواهد که مانند او از خرده‌فروشان فرش دیدن کنند، فرش‌ها را با دیگر اشکال سطوح کف مقایسه کنند و خودشان ببینند که چگونه فرش می‌تواند هر ویژگی را در اتاقی که می‌خواهید برجسته کنید برجسته کند.

علاوه بر این، رو فرشی جدید امروزی بسیار بادوام است.

همانطور که ژان کلود کاریس، مدیر اجرایی موسسه فرش کانادا می گوید: «فرش ها برای ماندگاری ساخته می شوند. خرید فرش برای نیازهای کفپوش شما هزینه ای است که به خوبی خرج می شود. با توجه به کیفیت بالای فرش‌های امروزی، شما ارزش بسیار خوبی برای دلار کفپوش خود دریافت می‌کنید.»

  • منابع:
    1. Advantages of Carpet

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.