کشف لنت ترمز عقب پراید در صحنه جرم قاتل را برملا کرد

برای بررسی اینکه آیا وضعیت لنت ترمز عقب پراید ما ناقص است، می‌توانیم دو نوع بررسی مختلف انجام دهیم . یکی از آنها شامل بررسی بصری ضخامت لنت ها و روش دیگر شامل اخطار، زمانی که رخ می دهد، چراغ نشانگر روی صفحه کنترل ما است.

رای انجام این تأیید، توصیه می شود چرخ ها را از هم جدا کنید زیرا به این ترتیب می توانیم آنها را به روشی بهتر تجسم کنیم. هنگامی که لنت های ترمز را در مقابل خود قرار دادیم، باید بررسی کنیم که آیا ضخامت آنها کمتر از 2 میلی متر است، زیرا اگر اینطور بود، باید بلافاصله آنها را با لنت های جدید تعویض کنیم.

مهم است که بدانید چگونه بین خود لنت ترمز و بلوک فلزی که به عنوان لنگر عمل می کند تفاوت قائل شوید، زیرا در بسیاری از مواقع، همرنگ بودن آن می تواند باعث سردرگمی شود.

چراغ نشانگر، در بسیاری از خودروها، هنگامی که پدال ترمز را در حین رانندگی فشار می دهیم ، چراغ هشداری مانند این روشن می شود، اگر متوجه شود که لنت یا دیسک ترمز در وضعیت نامناسبی رانندگی می کنیم.

لنت

اگر چنین است، باید در اسرع وقت به کارگاه برویم. در نهایت، مجدداً به اهمیت بازنگری این سیستم برای تضمین ایمنی خود اشاره خواهیم کرد، زیرا به آن بستگی دارد که بتوانیم به طور مؤثر و قابل اطمینان ترمز کنیم.

هزینه تعویض لنت ترمز چقدر است؟ آیا می توان آنها را با لنت های ترمز خریداری شده در ضایعات تعویض کرد؟ تعویض لنت ترمز یک کار نسبتاً ساده و ارزان است، زیرا هزینه تعویض تقریباً 30 یورو است، در حالی که کار معمولاً از 30 دقیقه تجاوز نمی کند. با این حال، این قیمت و زمان نشان‌دهنده است زیرا نوع وسیله نقلیه یا سیستمی که در آن گنجانده شده است همیشه تأثیرگذار است.

بر خلاف آنچه که در مورد سایر عناصر خودرو اتفاق می افتد، لنت ترمز عنصری نیست که بتوان آن را به عنوان یک قطعه دست دوم در سطل زباله خریداری کرد. این به این دلیل است که عنصری است که در سیستم های ایمنی فعال خودرو شرکت می کند، بنابراین همیشه باید با یک دستگاه جدید جایگزین شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.