کشف سیم ظرفشویی استیل متعلق به 1000 سال پیش در روستای هگمتانه

من با این آخرین دسته شستن دست وقت گذاشتم تا سیم ظرفشویی استیل مناسب برای استفاده را به آنها نشان دهم.

مورد مورد علاقه من قابلمه این چیز خشن است  می تواند از فریزر، به فر تا میز برود و هنوز هم زیبا به نظر برسد، اما برای تمیز کردن آن، به خصوص پس از دو روز بیرون نشستن با غذا، باید با غذای بزرگ تماس بگیرید.

اسلحه …. این زمانی است که من از اسفنج های اسکراب سنگین Scotch-Brite™ استفاده می کنم.

شستن قابلمه ها، تابه ها و قابلمه ها با غذای پخته شده یکی از چیزهای مورد علاقه من نیست. من الان ماشین ظرفشویی دارم (YAY) اما هنوز هم برخی از ظرف هایمان را با دست می شوم.

سیم

من در چند روز گذشته واقعاً مشغول بودم، اما خانواده‌ام به خوردن ادامه دادند (این در اینجا زیاد اتفاق می‌افتد) یک قابلمه بزرگ اسپاگتی و سس، دیپ مرغ بوفالو و تخم‌مرغ نیم‌پز آنها تابه ها را برای من گذاشتند، زیرا من در مورد نحوه تمیز کردن “مواد” خود سختگیر هستم می دانم، باید چنگ بزنم، اما این یکی از چیزهای من است.
نیازی به خیساندن نیست، فقط مقداری آب اضافه کنید، سپس صابون بزنید و شروع به مالش دهید.

Scotch-Brite Heavy Duty آشفتگی های سخت و پخته شده را 50 درصد سریعتر از سایر اسفنج های رقابتی از بین می برد و در کمتر از یک دقیقه کارم تمام شد و به سراغ ظرف کثیف بعدی رفتم.

روز قبل اسپاگتی و سس درست کردم. شوهرم به من گفت دستور غذای معمولی ام را دوبرابر کنم، بنابراین من این کار را کردم (او و پسرها غذاهای باقی مانده را دوست دارند). بعد از شام آن شب همه چیز را در بزرگترین قابلمه ام گذاشتم. بچه ها دو روز بعد آن را برای ناهار خوردند، سپس قابلمه را در یخچال گذاشتند … بدون هیچ غذایی در آن … اوه شادی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.