کاشی بین کابینتی سفید طلایی که شب ها نورانی می شود

در مورد محیط های شخصی در خانه ای مانند آشپزخانه، شروین ویلیامز استفاده از پوشش کاشی بین کابینتی سفید طلایی ویژه را با فرمول آماده برای استفاده پیشنهاد می کند. این محصولی است که به طور ویژه برای تجدید و محافظت از کاشی، سرامیک لعابدار و شیشه بدون نیاز به استفاده از بودجه قبلی طراحی شده است.

قانونی که برای تمام اتاق های خانه اعمال می شود این است که برای بازسازی یک فضا لازم نیست کار را شروع کنید. ایجاد یک نقش جدید و تغییر سبک آن را می توان بسیار ارزان و با مراحل ساده از طریق رنگ به دست آورد.

پوشش کاشی ویژه با امولسیون اکریلیک با کارایی بالا فرموله شده است. دارای چسبندگی عالی، قدرت پوشش دهی بالا، تسطیح و خشک شدن سریع (30 دقیقه با لمس) است.

این محصول در رنگ سفید عرضه می شود اما رنگ های اضافی را می توان با استفاده از تونر SW Universal یا با استفاده از Color-Tone ، رنگ مایع جدید شروین-ویلیامز به دست آورد. به علاوه، می‌توانید صدها رنگ پاستلی را که از طریق سیستم‌های رنگی Sherwin-Williams در دسترس هستند، کشف کنید.

کاشی

این محصول بازدهی 10 تا 12 متر مربع در لیتر و پوشش را ارائه می دهد و زمان خشک شدن آن در شرایط دما و رطوبت معمولی 4 تا 6 ساعت می باشد.

توصیه های عمومی
– زمانی که باید از یک ظرف شود، محتویات آن باید تا رنگ یکنواخت شود.
– قبل از استفاده از محصول را خیلی خوب هم بزنید.
– ظروف را در جای خشک و خنک نگهداری کنید.
– از زیر نور مستقیم خورشید خودداری، زیرا به دلیل سرعت تبخیر از حد تینر (آب)، چسبندگی مختل می شود.
– از رنگ آمیزی با HRA (رطوبت نسبی محیط) بالاتر از 85 درصد یا زمانی که باران انتظار میخان رود.
– دور از دسترسی اطفال نگه دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.