کاسه سنگ توالتی که از خود خوشبو کننده تولید می کند

برای کسانی که کاسه سنگ توالت ژاپنی دارند، یک عبادت مذهبی وجود دارد. آن‌ها دارای گرمکن صندلی‌ها، عملکرد بیده برای تمیز کردن عقب و سیستم تصفیه‌کننده هوا هستند که در حین استفاده بو می‌دهند.

نیاز به دستمال توالت تقریباً حذف شده است (یک خشک کن هوا وجود دارد) و دعواهای “شما درپوش را بالا گذاشتید” هرگز نباید رخ دهد (صندلی در بسیاری از مدل ها به طور خودکار بلند می شود و بسته می شود).

ژان زی پو، بنیانگذار سایت تجارت الکترونیکی جواهرات لوکس Swoonery.com، گفت که واشر در نوع خود یک کالای لوکس است.

خانم پو می‌گوید: «من با مردم صحبت‌هایی درباره‌ی دستشویی‌ها داشته‌ام و همیشه این است که «زندگی‌تان در حال حاضر چقدر خوب است؟»». «این در مورد صندلی های گرم شده است. زندگی شما واقعاً خوب است وقتی یک صندلی توالت گرم شده داشته باشید.»

از دست دادن یک جانشین : تلاش یک مالک برای یافتن کسی که کسب و کار پر رونق او را به دست بگیرد، تأثیرات اقتصادی ویرانگر بالقوه یک جامعه پیر را روشن می کند.
کارگران فناوری: شرکت‌های ژاپنی در تلاش هستند تا هندی‌های با تحصیلات عالی را جذب کنند تا کمبود مهندسان فناوری اطلاعات را جبران کنند. آیا آنها می توانند کشور خود را برای خود جذاب کنند ؟

کاسه
هیرویوکی نیشیمورا : این کارآفرین و نویسنده مشهور به صدایی برای جوان ژاپنی افسون شده تبدیل شده است. چیزی که او در مورد آن بسیار کمتر صحبت می کند مالکیت 4chan است.
تغییر سیاست : بانک مرکزی ژاپن به طور غیرمنتظره ای در ماه دسامبر اعلام کرد که در حال تعدیل موضع خود در مورد خرید اوراق قرضه است. به همین دلیل است که اهمیت دارد .
خانم پو که در Upper East Side زندگی می‌کند، برای اولین بار در حین زندگی در آسیا، که در آن بسیار گسترده است، مواجه شد، به ویژه در ژاپن، جایی که هتل‌ها، رستوران‌ها، فرودگاه‌ها و استادیوم‌های بیسبال علاوه بر میلیون‌ها مکان خصوصی به آن‌ها مجهز هستند. خانه ها

در آمریکا، واشلت ها، مانند سیستم متریک، یک کنجکاوی فرهنگی خارجی باقی می مانند که هرگز به طور گسترده مورد توجه قرار نگرفته است. بیده تمایل به ایجاد خجالت دارد. کنترل های الکترونیکی دکمه ای برای گیج کردن.

توتو، مسلماً رهبر صنعت (اگرچه شرکت‌های دیگر آن‌ها را می‌فروشند)، در طول سال‌ها تلاش کرده است تا آمریکایی‌ها را به استقبال این مفهوم برساند. آخرین پیشنهاد آنها برای آموزش توالت عمومی، سیستم Connect+ Carlyle II 1G با دستشویی s350e است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.