کارتن بسته بندی گوجه ای که رطوبت میوه را تا یک هفته نگه می دارد

پوسته های مقوایی کاملا قابل بازیافت  یا همان کارتن بسته بندی گوجه عرضه شد. برای کمک به دور کردن صنعت تولید از پلاستیک و افزایش قابلیت بازیافت، پوسته تاشو گوجه کاملاً قابل بازیافت مقوایی Markon Cooperative اکنون در دسترس اپراتورهای خدمات غذایی است.

این بسته که برای گوجه های دو پوندی Markon First Crop (MFC) طراحی شده است، با چسب های غذایی ساخته شده و با جوهرهای گیاهی چاپ شده است. صدف تاشو 100% قابل بازیافت در گزینه های بازیافت موجود اپراتورها است.

مارک شاو، معاون عملیات مارکون، گفت: “ارائه گزینه بسته بندی پایدارتر به بازار برای اعضا و اپراتورهای خدمات غذایی ما، گام مهمی در تعهد ما به ایجاد تغییرات معنی دار برای کاهش اثرات زیست محیطی ما است و در عین حال الهام بخش نوآوری و خلاقیت در آشپزی است.”

کارتن

با تبدیل پوسته های تاشو MFC Strawberry 4/2 پوندی از پلاستیک به مقوا، سالانه نزدیک به 30 تن پلاستیک از رفتن به محل های دفن زباله صرفه جویی می شود.

مارکون با مزارع غول پیکر بری کالیفرنیا برای ایجاد کارتن مقوایی جدید همکاری کرد. بسته‌بندی 4/2 پوندی مناسب برای خدمات غذایی در کالیفرنیا بسته‌بندی می‌شود و به صورت محدود و منحصراً برای اپراتورها از طریق شرکت‌های عضو Markon در دسترس است.

شاو اضافه کرد: «این بسته‌بندی پایدار جدید برای محصولات خدمات غذایی نمونه دیگری از نحوه فعالیت مارکون برای پیشبرد صنعت و اپراتورهای ما است.

امروزه جعبه‌ها در اشکال و اندازه‌های مختلف عرضه می‌شوند که برای از بین بردن زباله‌های بسته‌بندی و کاهش هزینه‌های حمل و نقل عالی است. همانطور که همه ما به عنوان افراد و شرکت ها به سمت آینده ای پایدارتر قدم برمی داریم، می توانید با انتخاب بسته بندی کاغذ و کاغذ احساس خوبی داشته باشید. آنها از یک منبع تجدید پذیر می آیند و قابل بازیافت هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.