پیرزنی با خوردن گردو در بازار مراغه 20 سال جوان شد

گردو در بازار مراغه غذایی شناخته شده در سراسر جهان است که قهرمان دستور العمل ها و آماده سازی هات ها. همچنین یکی از ویژگی های این میوه خواص غذایی فوق العاده آن است که عبارتند:

گردو سرشار از ویتامین های گروه B ، به ویژه اسید فولیک است. اینها به عملکرد صحیح مغز و بهبود تولید گلبول های قرمز کمک می کنند. آنها همچنین دارای تیو و پیریدوکسین هستند که سیستم عضلانی راامین می کنند.

این آجیل مقدار زیادی مواد معدنی را می کند. برجسته ترین آنها پتاسیم ، روی، منیزیم و فسفر هستند. اینها به بهبود بینایی ، افزایش باروری و جلوگیری از سایش استخوان کمک می کنند.

آجیل دارای مقادیر زیادی آنتی اکسیدان است. درصد از اسیدهای چرب مانند امگا 3 و 6 دارد. همچنین حاوی فیبر است که به هضم غذا در سیستم معده کمک می کند. علاوه بر این، دارای چندین غیر اشباع است که سلامت کلسترول را بهبود می بخشد.

گردو

عملکردهای شناختی را تقویت می کنند. گردو دارای امگا 3 است که ارتباط بین نورون های مغز را بهبود می بخشد. این کارکرد مغز و شناختی را می دهد. به طور مشابه، سیالیت خون را در غشای سلولی افزایش می دهد و حفظ اطلاعات مایا اشف.

آنها به آرامش و خواب کافی کمک می کنند. گردو دارای مقادیر زیادی ویتامین E است. بنابراین، آنها مملو از آنتی اکسیدان هایی هستند که از رادیکال های آزاد محافظت می کنند که از پیری، استرس و اضطراب جلوگیری می کند. علاوه بر این، ویتامین K دارند که شرایط خواب را بهبود می بخشد.

آجیل یک غذای همه کاره است. آنها در سالاد، دسر، فلان، سس، سوپ و خورش مصرف می شوند. آنها را می توان تازه نگه داشت و برای مدت طولانی نگهداری کرد.

گردو را می توان به نان اضافه کرد و با مرغ، بوقلمون و گوشت پر کرد. آنها همچنین برای تهیه کیک و کلوچه ایده آل هستند.گردو میوه های خشکی است که از عوارض جلوگیری می کند. آنها سرشار از امگا 3 و 6 و همچنین ویتامین B هستند که به افزایش قدرت دفاعی بدن کمک ک.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.