پودر لباسشویی کودکی که موجب ترک سیگار می شود

استفاده انحصاری از پودر لباسشویی کودک می تواند به طور قابل توجهی خطر واکنش های آلرژیک را کاهش دهد و باید در نورودرماتیت استفاده شود . شوینده های حساس ، تمیزی کامل را با برخورد ملایم لباس ها و پوست ترکیب می کنند.وجود تست های پوستی می تواند به عنوان مرجعی برای انتخاب مناسب شوینده کودک مورد استفاده قرار گیرد.

به عنوان مثال، DAAB (انجمن آلرژی و آسم آلمان) یا ECARF (مرکز اروپایی تحقیقات آلرژی بنیاد) محصولات را به عنوان سازگار با پوست و آلرژی تأیید می کنند .
علاوه بر این، محصولات مناسب به عنوان شوینده های کودک را می توان با این واقعیت تشخیص داد که فقط از عطرهای خاص ساخته شده که برای افراد مبتلا به آلرژی و پوست مهربان هستند و فاقد رنگ هستند، استفاده می شود .
ادعاهای مناسب باید حتما روی بسته بندی وجود داشته باشد. از آنجایی که پوست نوزاد تنها یک سوم ضخامت پوست بزرگسالان است، به طور طبیعی نسبت به طیف وسیعی از محصولات و منسوجات حساس‌تر واکنش نشان می‌دهد. شستن و مراقبت صحیح با لباس ها از اهمیت بیشتری برخوردار است.

پودر

برای محافظت از محیط زیست، جلوگیری از رسوب در منسوجات و ماشین و همچنین صرفه جویی در هزینه، رعایت دستورالعمل های دوز سازنده ضروری است: بسته بندی همیشه مقدار ماده شوینده مورد استفاده را بسته به حجم شستشو ذکر می کند. درجه کثیفی و سختی آب پودر لباسشویی بیشتر لباسشویی را تمیزتر یا بهداشتی تر نمی کند.
در ارتباط با اطلاعات دوز بارها و بارها از دو عبارت استفاده می شود: سختی آب و درجه کثیفی .به بیان ساده، اندازه‌گیری نسبت آهک در آب است، به همین دلیل است که مردم دوست دارند در مورد آب سخت از آب بسیار آهکی صحبت کنند.

اگر می‌خواهید دقیقاً بدانید، می‌توانید در مورد جزئیات سخت‌کننده‌های موجود در آب در ÖVGW ، انجمن گاز و آب اتریش، و در آنجا می‌توانید اطلاعات تقریبی در مورد درجه سختی در برخی از مناطق اتریش یا فردی دریافت کنید. جوامع همچنین اطلاعات دقیقی را ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.