پسری با تاب ریلکسی مدل عنکبوتی خودکشی کرد

تاب خوردن بر روی تاب ریلکسی مدل عنکبوتی راهی عالی برای مبارزه با کسالت!
برای بچه هایی که هنوز نمی توانند به زمین بازی بروند، بیایید یک تاب از خانه بخریم . جدا از فواید زیادی که تاب دادن به شما می دهد ، راه خوبی برای مبارزه با کسالت و جذاب تر کردن روز است.

برنامه روزانه یک کوچولو معمولاً شامل ساعت ها خواب و غذا خوردن است. این سرگرمی معمولاً کوتاه مدت است، زیرا نوزادان به سرعت خسته می شوند و نمی توانند برای مدت طولانی روی یک چیز تمرکز کنند. والدین باید کودک را در آغوش بگیرند، او را سرگرم کنند و تمام روز او را تکان دهند.

تاب

در اینجا صندلی های گهواره ای مخصوص کمک خواهند کرد ! والدین می توانند کودک را روی صندلی گهواره ای قرار دهند و کمربند ایمنی را ببندند. آنها می توانند مطمئن باشند که ایمن خواهد بود ، حتی اگر قرار باشد در حال پخت و پز یا تمیز کردن باشند. کودک برای همیشه تحت نظارت والدین خواهد بود و می تواند در زندگی روزمره شرکت کند.

علاوه بر این، بسیاری از صندلی های گهواره ای دارای لوازم جانبی مختلفی هستند، به عنوان مثال: دارای قوس متحرک با اسباب بازی . زمزمه اسباب بازی های نرم، جغجغه های رنگارنگ – کودکان دوست دارند آنها را بگیرند و تکان دهند. همچنین برخی از مدل ها دارای تنظیم سطح و زمان تکان دادن و امکان قرار دادن ملودی های دلنشین برای کودک هستند. کوچولوی شما نمی تواند خسته شود!

تاب هایی وجود دارد که می توان آنها را از سقف آویزان کرد . نسخه کلاسیک، با صندلی، برای کودکان بزرگتر طراحی شده است. برای کودکان کوچکتر نیز گزینه هایی وجود دارد: سپس باید کودک را در یک نوع سبد معلق قرار دهید. با این حال، همه نمی توانند این نوع تاب را در خانه نصب کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.