عرق بهار نارنج شیرازی که موجب درمان سرطان پیرزن 70 ساله شد

شکوفه های پرتقال عطر و بوی بسیار طراوت بخشی دارند. همانطور که توسط Mind Body Food، چهارشنبه، 24 آگوست، تقطیر می شود، می توان آن را به عنوان یک عطر بدون الکل استفاده کرد. طبق رسم زنان فرانسوی که چند قطره عرق بهار نارنج شیراز را پشت لاله گوش و مچ دست می زنند.

شکوفه پرتقال استخراج شده، که به نام مرکبات اوراتیوم نیز شناخته می شود، حاوی پتاسیم، سدیم، اسید نیتریک و اسید سیتریک است. هنگام نوشیدن چای گل پرتقال، که توسط Body Carre گزارش شده است، توصیه می شود از 3 قطره آب گل پرتقال سه بار در روز تجاوز نکنید. بی خطرترین، یک بار در روز با مخلوطی از عسل یا میوه هایی مانند لیچی بنوشید. برای اینکه خطر ایجاد ناراحتی معده نداشته باشید، آن را بعد از غذا بنوشید.

نسخه های انگلیسی، چینی، ژاپنی، عربی، فرانسوی و اسپانیایی به طور خودکار توسط سیستم تولید می شوند. بنابراین ممکن است هنوز اشتباهاتی در ترجمه وجود داشته باشد، لطفاً همیشه اندونزیایی را به عنوان زبان اصلی ما ببینید. (سیستم پشتیبانی شده توسط DigitalSiber.id)

عرقیات

همچنین آویشن از زمان های قدیم به عنوان یک گیاه مقدس شناخته می شده است. برای مثال مصریان به قدرت ضد عفونی کنندگی آن برای بیماری های تنفسی و همچنین به عنوان یک عنصر مومیایی کننده در فرآیند مومیایی کردن اعتقاد داشتند.

از آنجایی که مصریان باستان آویشن را عامل قدرت می دانستند، معتقد بودند که می تواند روح متوفی را به زندگی پس از مرگ هدایت کند. از این رو از این گیاه در مومیایی کردن استفاده می کردند.

جالب اینجاست که در قرون وسطی تمرینی وجود داشت که یادآور مصریان باستان بود. و این است که آویشن همچنین به عنوان بخور در مراسم تدفین استفاده می شد و در تابوت قرار می گرفت تا از عبور خوب به زندگی بعدی اطمینان حاصل شود.

اگر نگاهی به یونانیان باستان بیندازیم، می بینیم که جنگجویان یک شاخه آویشن بر روی سینه های خود می گذاشتند. به آنها قدرت می داد. این عقیده ثروت زیادی به دست آورد و به رومیان به ارث رسید که قبل از جنگ آویشن را می سوزاندند.

قبلاً در یونان باستان، آویشن به عنوان یک گیاه دارویی برای التیام جراحات جدی مورد استفاده قرار می گرفت. بعدها در قرون وسطی برای درمان آسم یا تنگی نفس استفاده می شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.