ساعت منبت کاری که امواج منفی را دور می کند

هنگام قرار دادن قطعات ساعت منبت کاری ضروری است که حرکات را با حداکثر دقت اجرا کنید.تجهیزات پالت سازی چند منظوره بسیار سریع و همه کاره هستند.

با چرخه های 120 قسمتی در دقیقه، حداکثر یازده قسمت کوچک مختلف را در شش سینی شبکه ای مختلف یا دو سینی از نوع Jedec قرار می دهد. با استفاده از نرم افزار و کنترل پنل، سیستم می تواند به راحتی قطعات با ویژگی های مختلف را به خاطر بسپارد. فرآیندهای زیر مستلزم قرار دادن قطعات با دقت فوق العاده بر روی سینی هستند.

زمانی که روی سینی ها قرار می گیرد، قسمت خاصی از قطعات همیشه باید رو به بالا باشد. دو سیستم دوربین و یک سیستم چرخش ویژه تضمین می کند که قطعات همیشه به درستی روی سینی ها قرار می گیرند.

ساعت

سپس فرآیند پالت سازی به این صورت آغاز می شود. سیستم بینایی ماشین SBO..-Q جهت گیری قطعات در حال حرکت روی تسمه نقاله را تشخیص می دهد و داده ها را به دو ربات Delta EXPT منتقل می کند. ربات دلتا با استفاده از یک گیره خلاء مخصوص، قطعات را از تسمه برداشته و در صورت لزوم روی سینی ها قرار می دهد.

این یک عملیات نسبتاً پیچیده است، زیرا یک جریان هوای جزئی کافی است تا قطعات کوچک موقعیت خود را روی تسمه نقاله تغییر دهند. همچنین، قطعات آنقدر نازک هستند که انبردست به سختی می تواند آنها را جدا کند. بنابراین تولید ایمن نیاز به یک سیستم هندلینگ دارد که دائماً با دقت زیاد کار کند و حرکات دقیقی را انجام دهد تا موقعیت قطعات روی تسمه تغییر نکند و در عین حال آنها را با خیال راحت جمع کند.

ویرز می‌افزاید: «ما می‌دانستیم که برای برداشتن قطعات ریز با تطبیق‌پذیری و سرعت لازم، تنها با کینماتیک دلتا قابل کنترل است. ربات Festo Delta EXPT مدت زیادی بود که توجه ما را به خود جلب کرده بود، اما هنوز پروژه مناسبی برای این ربات نداشتیم. در نهایت عوامل متعددی تعیین کننده بودند. ثانیاً، همکاری نزدیکی که در طول سال ها با فستو سوئیس برقرار کرده بودیم.» ویرز، کارشناس سیستم های اتوماسیون توضیح می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.