راهنمای خرید کفش پاشنه بلند

وقتی صحبت از دمپایی روفرشی می شود، مطمئناً می توان دیدگاه ها را تقسیم کرد. برای برخی، آنها احساس زیبایی و قدرت می کنند، در حالی که برخی دیگر آنها را با درد و ناراحتی مرتبط می دانند. اگر جزء گروه دوم هستید، ممکن است هنوز بهترین قد پاشنه را برای خود و پاهایتان پیدا نکرده باشید.

پاهای هر فردی متفاوت است، بنابراین هیچ رویکردی برای انتخاب یک جفت پاشنه عالی وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد راحت‌ترین قد پاشنه، نحوه اندازه‌گیری ارتفاع پاشنه کفش‌های موجود، و اطلاعات بیشتر درباره مجموعه کفش زارا در ایران ما، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ارتفاع پاشنه راحت چقدر است؟
راحت ترین قد پاشنه از فردی به فرد دیگر متفاوت است و به شکل پا، نوع کفش و دمپایی روفرشی خرگوشی و تجربه شما در پوشیدن کفش پاشنه سه سانتی بستگی دارد.

متوسط ​​ارتفاع پاشنه در حدود 3 اینچ یا 7.5 سانتی متر است. این در محدوده ارتفاع متوسط ​​قرار دارد که معمولاً 2-3 اینچ یا 5-7.5 سانتی متر است. این کلاسیک‌ترین قد پاشنه است و کفش‌های پاشنه بلند باید آنقدر راحت باشند که در تمام طول روز بپوشید. با این حال، بهترین قد پاشنه برای شما ممکن است کمتر یا بالاتر از حد متوسط ​​باشد.

پاشنه های کوتاه معمولاً 1-2 اینچ یا 2.5-5 سانتی متر هستند. در کفش‌های پاشنه کوتاه، پاشنه آن به اندازه‌ای کوتاه است که گوی‌های پای شما نباید دردناک بماند، حتی اگر تمام روز روی پاهای خود باشید.

کفش های پاشنه بلند معمولاً 3-4 اینچ یا 7.5-10 سانتی متر هستند. اینها معمولاً برای موقعیت‌های شیک مانند مهمانی‌ها یا شب‌های بیرون در نظر گرفته می‌شوند، زیرا راه رفتن در آن‌ها کمی سخت‌تر است. هر کدام بالاتر از این باشد و کفش احتمالاً دارای یک پلتفرم در جلو است تا راه رفتن را کمی آسان‌تر کند. اگر به تازگی کفش‌های پاشنه‌دار می‌پوشید، ایده خوبی است که از پاشنه‌های پایین‌تر شروع کنید و پس از تمرین تا پاشنه بلند بالا بروید.

زمانی که چند جفت پاشنه را امتحان کنید و بفهمید که کدامیک راحت‌تر هستند، می‌دانید بهترین قد پاشنه برای شما چیست. مهم است که از پاهای خود مراقبت کنید، بنابراین سعی کنید با تعویض پاشنه و صاف به آنها استراحت دهید.

کفش پاشنه 3 سانتی

نحوه اندازه گیری ارتفاع پاشنه
اگر یک جفت کفش پاشنه دار دارید که به نظرتان راحت است و می خواهید با همان قد پاشنه کفش بیشتری بخرید، یک متر نوار یا خط کش تهیه کنید و قد آنها را مشخص کنید.

برای اندازه گیری ارتفاع پاشنه، کفش خود را روی یک سطح صاف قرار دهید. پشت پاشنه را از پایین پاشنه تا نقطه اتصال به کفش اندازه بگیرید. اندازه گیری شما، به اینچ یا سانتی متر، ارتفاع صحیح آن پاشنه است.

انتخاب ما از کفش های پاشنه بلند راحت
پاهای شما هرگز نباید به خاطر زیبا به نظر رسیدن عذاب بکشند، بنابراین مهم است که کفش های پاشنه بلندی را انتخاب کنید که همانند کتونی اورجینال راحت، حمایت کننده و همچنین شیک باشند. فرقی نمی‌کند پاشنه کوتاهی انتخاب کنید یا کفشی کمی بلندتر، بسیاری از کفش‌های پاشنه ما با بالشتک اضافی ساخته شده‌اند تا پای شما را در طول روز و تا شب راحت نگه دارند.

کفش پاشنه کوتاه
اگر به دنبال کفش پاشنه کوتاه هستید، با یک بوت پاشنه دار مانند Mila Myth یا Mila Top، هر دو با پاشنه های 4 سانتی متری و انتخابی از روکش های کلاسیک و امروزی راحت باشید. از طرف دیگر، برای بهار و تابستان با یک صندل پاشنه دار مانند Sense Strap ست کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.