راهنمای خرید کفش راحتی

پس از یک روز طولانی در محل کار، آخرین چیزی که می خواهید در هنگام بازگشت به خانه احساس کنید، ناراحتی است. پس چرا زمانی که یک جایگزین بهشتی جلوی در منتظر شماست، کفش‌هایتان را بیشتر از زمانی که باید بپوشید؟

Buy WORLD WEAR FOOTWEAR Men Red-1243 Sports Shoes, Running Shoes for Men,Cricket Shoes,Casual Shoes,Trekking Shoes,Comfortable for Men's at Amazon.in

لگد زدن به کسانی که بروگ های محدود و کفش های رکابی دردناک. وقت دمپایی است

فرقی نمی‌کند آنها را به‌عنوان کفش‌های خانگی، کفش پوما ویتنام، لگدهای تخت، ماسک یا دمپایی می‌شناسید، این پایه کفش داخلی برای هر عضوی از خانواده ضروری است. ارائه راحتی و گرما، (اغلب با امتیاز اضافی محافظت در برابر ضربه زدن به انگشتان پا) هنگامی که جفت ایده آل خود را پیدا کردید، هرگز نمی خواهید آنها را در بیاورید!

اما چه نوع دمپایی وجود دارد، چگونه آنها را می شوید و چه کسی آنها را اختراع کرد؟ به خواندن راهنمای مفید ما ادامه دهید تا بیشتر بدانید.

مهم نیست مبدأ یا مخترع آنها، ما مطمئناً خوشحالیم که اکنون وجود دارند!

چگونه مقرنس های کثیف خود را می شویید؟

یک جفت دمپایی جدید با نام تجاری مثل کفش زارا در ایران برای کریسمس به شما هدیه داده شده است؟ اگر می خواهید احساس نرمی جیر آنها را حفظ کنید و چرم را در بهترین حالت نگه دارید، مهم است که بدانید چگونه دمپایی ها را به درستی بشویید.

ما شما را سرزنش نمی‌کنیم که می‌خواهید برای تمیز کردن مسیر آسان را انتخاب کنید – چرا زمان بیشتری را برای شستن دمپایی‌های کثیف خود صرف کنید؟ اگر از پنبه ساخته شده اند، باید در ماشین لباسشویی ایمن باشند. فقط مطمئن شوید که آنها را با آب گرم روی یک شستشوی ملایم قرار دهید تا آنها را جمع نکنید!

در اینجا چند نکته مهم دیگر وجود دارد که در این راه آموخته ایم.

شستشوی دستی گزینه ظریف تری برای لیزهای پارچه شماست. سینک خود را با آب گرم پر کنید، مقداری مواد شوینده ملایم را با آن مخلوط کنید و اجازه دهید ده دقیقه خیس بخورد و سپس به آرامی با یک پارچه مالش دهید. صابون باقی مانده را بشویید و بگذارید تا در هوا خشک شود
اگر نمی‌توانید صبر کنید تا دمپایی‌هایتان را دوباره بپوشید، از تنظیم هوای گرم روی یک سشوار برای سرعت بخشیدن به این فرآیند استفاده کنید – این به ویژه برای مدل‌هایی با داخل نرم و کرکی عالی است!
سعی کنید از فشار دادن دمپایی های خیس خودداری کنید (نمی خواهید جفت مورد علاقه تان تا حد زیادی بد شکل شود)
برای دمپایی های جیر، هر گونه لکه یا ریزش را با یک حوله تمیز پاک کنید. اگر لکه قبلاً آسیب دیده است، از یک برس جیر و محلول تمیزکننده استفاده کنید تا شکوه سابق خود را بازگردانید.

یک راه حل مفید برای بوی بد دمپایی می تواند درست زیر بینی شما کمین کند. ورق های خشک کن (به خصوص انواع معطر) می توانند معجزه کنند. چند ورقه را در طول شب در دمپایی خود قرار دهید تا از ایجاد بو جلوگیری کنید.

هنگامی که می خواهید فضای داخلی دمپایی خود را تازه کنید، بی کربنات نوشابه نیز می تواند یک هک خانگی باشد. مقدار مناسبی را داخل آن بپاشید و بگذارید چند ساعت بماند (بسته به بو، مدت بیشتری بماند!) قبل از اینکه آنها را با جاروبرقی با نازل بیرون بکشید.

برای دمپایی های پارچه ای و پشمی که ساختاری متفاوت از صندل چرم مشهد دارد، دستمال مرطوب کودک زمانی ایده آل است که نمی خواهید تمام آن ها را بشویید. یک یا دو دستمال مرطوب را داخل آن بمالید تا زمانی که کثیفی دیگر منتقل نشود و شما آماده باشید!

انواع دمپایی پیشنهادی وقتی صحبت از این تایتان های لباس راحتی می شود، سبک ها و رنگ های زیادی وجود دارد. ما چند سبک کلیدی را محدود کرده‌ایم تا بتوانید انتخاب کنید.

چکمه های دمپایی – ایده آل برای ماه های زمستان، این سبک را می توان از موادی مانند خز مصنوعی، پارچه های بافتنی، جیر و پشم تهیه کرد. اغلب یک انتخاب محبوب بین زنان و دختران است، انگشتان پای شما قطعا با این چکمه های دنج احساس سرما نمی کنند.

Buy Grey Casual Shoes for Men by ARBUNORE Online | Ajio.com

خرید کتونی

مولز – یک دمپایی بدون پشت، این طرح یک انتخاب عالی برای خانم‌ها و آقایان است مثل صندل چرم مردانه و مخصوصاً اگر در حال حرکت هستید (می‌توانید به راحتی آن‌ها را بچرخانید و بردارید). دمپایی قاطر که با جلو بسته یا باز موجود است، راحتی را با عملی بودن ترکیب می کند.

دمپایی های جدید – این نوع دمپایی سرگرم کننده به خصوص برای دختران و پسران جوان تر، لبخند را در همه جا افزایش می دهد. با طرح‌هایی از حیوانات وحشی گرفته تا شخصیت‌های پرطرفدار فیلم، قطعا چیزی برای همه وجود دارد!

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.