راهنمای انتخاب صندل تابستانه

راهنمای انتخاب – چگونه سایز صندل خود را انتخاب کنید

انتخاب کفش ایمنی mega 3m مناسب می تواند دلهره آور باشد. آیا سایز صندل شما با سایز کفش معمولی شما یکی است؟ آیا اندازه شما بر اساس مدل صندل انتخابی شما متفاوت خواهد بود؟

Buy Womens Shoes Online. Made in India, Women's Footwear: Vanilla Moon

کارشناسان صندل در Jerusalem Sandals یک راهنمای اندازه برای پاسخ به این سؤالات رایج تهیه کرده اند و به شما کمک می کنند تا تناسب مناسب خود را پیدا کنید.

تمام صندل‌های اورشلیم با استفاده از تکنیک‌های چند صد ساله ساخته شده‌اند و با دست ساخته می‌شوند، بنابراین هیچ دوتای آن دقیقاً شبیه به هم نیستند. این کاردستی ظاهر و احساسی مثل صندل چرم مشهد به شما می دهد که به سادگی نمی توانید در کفش ایمنی miller steel تولید انبوه پیدا کنید. ما فقط از چرم 100% گیاهی دباغی شده استفاده می کنیم که در برابر آب مقاوم، انعطاف پذیر و بادوام است. این بدان معناست که صندل اورشلیم شما با یک کفی چرمی نرم که در هر مرحله با خطوط منحصربفرد رد پای شما مطابقت دارد، در برابر سال‌ها ماجراجویی مقاومت می‌کند. 

ما می خواهیم شما صندل های اورشلیم خود را برای یک عمر دوست داشته باشید، بنابراین ما خط مشی بازگشت خود را واضح و ساده بیان کردیم. با صندل های چرمی دست ساز مردانه و زنانه ما وارد دنیایی از امکانات شوید. در اینجا نحوه یافتن تناسب کامل خود آورده شده است:

سایز بندی آمریکایی در مقابل اندازه گیری اروپایی

سردرگمی در مورد اندازه کفش معمولاً با وجود دو سیستم اندازه گیری متفاوت شروع می شود. چرا اروپایی ها و آمریکایی ها از روش های جداگانه برای سایزبندی کفش استفاده می کنند؟ برای یک چیز، کشورهای اروپایی از سیستم متریک اندازه گیری – سانتی متر، لیتر و کیلومتر – استفاده می کنند، در حالی که ایالات متحده از سیستم اینچ، گالن و مایل استفاده می کند. ما آن را “اندازه گیری اروپایی” می نامیم تنها به این دلیل که این سیستم در اروپا منشا گرفته است، اگرچه اکنون در اکثر کشورهای جهان از آن استفاده می شود. تنها کشورهای دیگری که از سیستم اندازه گیری آمریکایی استفاده می کنند، لیبریا و میانمار هستند.

یکی دیگر از جنبه های گیج کننده سایز کفش این است که دقیقاً یکنواخت نیستند. درست مانند شلوار جین و سایر اقلام لباس مثل لباس بلوچی، سایز کفش بسته به تولید کننده متفاوت است. این می تواند کمی ناامید کننده باشد، اما خبر خوب این است که وقتی مارک کفش یا صندل را پیدا کردید که برای شما مناسب است، سایزبندی ثابت خواهد بود.

Sail Shoes | HotterUSA

خرید کتونی دخترانه

به طور کلی، اندازه های اروپایی هم تک جنسیت هستند و هم به دو دسته کودکان و بزرگسالان تقسیم نمی شوند. این بدان معناست که سایز 37 برای پایی با ابعاد مشابه مناسب است، چه متعلق به یک کودک باشد، چه زن و چه مرد. اندازه های آمریکایی معمولا برای زنان باریک تر و برای مردان پهن تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.