در انتخاب کفش مجلسی به چه چیزهایی باید دقت کنیم ؟

اگر به دنبال آشنایی با انواع کفش های پاشنه بلند و مدل های پاشنه بلند برای زنان هستید، جستجوی شما به پایان رسیده است! در پست امروز شما را با انواع کفش های پاشنه بلند آشنا می کنم، از کفش های پاشنه دار بچه گربه تا کفش های پاشنه بلند

Buy Black Casual Shoes for Women by ADORLY Online | Ajio.com

همچنین با تمام مدل های پاشنه بلند، نام های پاشنه پا، شکل های پاشنه پا و ارتفاع های مختلف موجود آشنا خواهید شد. هر نوع پاشنه نشان داده خواهد شد، بنابراین شما نیز با دانش بصری از این راهنما بیرون خواهید آمد.

می پرسید چند نوع کفش پاشنه سه سانت وجود دارد؟ بیایید بگوییم که تعداد زیادی وجود دارد. یعنی 15 سال است که کفش کار می کنم و برخی از این نوع کفش های پاشنه بلند مرا شگفت زده کرده است.

و هر چند سال یکبار یک سبک جدید ظاهر می شود. احساس می کنم روز به روز بیشتر کشف می کنم!

آیا نیاز به مسواک زدن بر روی زبان پاشنه بلند خود دارید؟ اگر اصطلاحات پاشنه بلند مناسب شما نیست، می توانید به پست من در مورد تمام قسمت های یک پاشنه بلند – داخل و خارج – اشاره کنید!

انواع کفش‌های زنانه
 انواع صندل‌ها و انواع کفش پاشنه سه سانتی بسیار زیاد است. این پاشنه ها از پایین تا بلند، صاف تا خمیده متغیر هستند. هر کدام هدف متفاوتی را دنبال می‌کنند و می‌توانند با لباس‌ها، مناسبت‌ها و حتی خلق و خوی پوشنده متفاوت باشند!

هک، حتی آنقدر چکمه وجود دارد که من پستی در مورد 19+ نوع چکمه برای زنان نوشتم. بیایید بگوییم که ما چیزهای زیادی برای انتخاب داریم!

واقعیت جالب: گفته می شود که منشاء کفش های پاشنه بلند از قرن دهم میلادی در ایران است. مردان ارتش هنگام اسب سواری آنها را با رکاب می پوشیدند (منبع). آنها از آن زمان شکل های مختلفی به خود گرفته اند و یکی از مدل های ترجیحی کفش برای خانم ها هستند.

البته برخی از کفش‌های پاشنه‌دار، بسته به سال، فصل و دوره، شیک‌تر از بقیه هستند. انواع دیگر کفش های پاشنه دار برای قرن ها مد بوده اند!

برخی دیگر به کلاسیک های جاودانه تبدیل شده اند که به نظر من، هر زنی باید آنها را داشته باشد. احتمالا باید یه پست در موردش بنویسم?

البته نوع مورد علاقه من کفش پاشنه بلند است. من آنقدر آنها را دوست دارم که پستی در مورد آنها نوشتم و به سؤالات مختلفی از جمله اینکه کفش های رکابی چیست پاسخ دادم! اطلاعات زیادی در مورد این نوع پاشنه نازک.

اگرچه زنان در مورد خطرات بالقوه کفش پاشنه بلند هشدار داده شده اند (پیچ خوردگی، مشکلات پا و کمر، فقط تعداد کمی هستند)، کفش های پاشنه بلند جذابیت زیادی دارند. منظورم این است که در طول سال ها و در حال حاضر چند مورد از نقل قول های پاشنه بلند ذکر شده است؟

Shop Comfortable & Casual Women's Shoes & Clothing | SKECHERS

خرید کتونی دخترانه

پاشنه خیلی بلند هم به پاشنه خیلی بلند کفش (معمولا بالای 6 اینچ) و هم به نوع پاشنه بلند اشاره دارد. انواع مختلفی از کفش های پاشنه بلند وجود دارد.

به عنوان مثال، یک پاشنه بسیار بلند می تواند یک پمپ یا صندل با ارتفاع اضافی باشد که معمولاً توسط یک پلت فرم پشتیبانی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.