دختری با گياه آپارتمانی توانست کرم ضد لک بسازد

گیاه آپارتمانی سرپوشیده برای تنفس بهتر هوا مناسب است. زامیوکولکا (Zamioculcas zamiifolia) گیاهی است که شما به کسی می‌دهید که ادعا می‌کند همه گیاهانی را که وارد خانه می‌شود می‌کشد.

مراقبت از آن آسان است، اگرچه زامیوکولکای مقاوم و سازگار اگر آب کافی دریافت نکند پژمرده می شود. پس بیایید هر هفت یا ده روز آن را آبیاری کنیم (بستگی به خورشیدی دارد که دریافت می کند).

زامیوکولکای براق تقریباً در هر گوشه یا اتاق خانه می تواند با خوشحالی زندگی کند، به مراقبت زیادی نیاز ندارد و مقاوم است. تقریباً هر نوع نوری را تحمل می کند، به شرطی که آن را خیلی نزدیک به یک پنجره رو به جنوب قرار ندهیم، جایی که آنها می توانند کوچک شوند.

برای بقیه: می تواند در هر اتاق و موقعیتی زندگی کند، به شرطی که پنجره وجود داشته باشد. قیمت آن بسته به اندازه متفاوت است، اما ما می توانیم آن را (کوچک)، از حدود شش یورو پیدا کنیم.

گیاه

حال، اگر با یک همراه پشمالو (یا بیش از یک نفر) زندگی می کنیم، مراقب باشیم که او به آن نرسد: zamioculca یک گیاه سمی برای سگ و گربه است.

شاخ و برگ سخاوتمندانه، سبز تیره و تقریباً گرمسیری زنبق صلح (Spathiphyllum wallisii) آن را به انتخابی برنده برای خانه تبدیل می کند. حتی زمانی که متوجه می‌شوید که این گیاه مقاوم و کم تعمیر است. مهمتر از همه، زیرا زنبق صلح به روشی واضح به ما می گوید که به چه چیزی نیاز دارد.

به محض اینکه نیاز به نوشیدنی خوب داشته باشد، برگ های آن می ریزد، اما زمانی که گلدانش را با آبخوری خیس کنیم، با سرعت شگفت انگیزی بهبود می یابد. در همه انواع نور مقاوم است، اگرچه ترجیح می دهد از گرمای شدید دور بماند.

و ما می توانیم آن را بین پنج تا ده یورو (کوچک) بخریم، اگرچه اگر به دنبال گیاه رشد بیشتری باشیم، هزینه بیشتری برای ما خواهد داشت. باز هم: باید آن را از گربه و سگ دور نگه دارید، زیرا اگر آن را گاز بگیرند سمی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.