حراج تشک تخت دونفره رویال  در اتوبان قزوین موجب ترافيك شدید شد

آیا پیشنهاد تشک تخت دونفره رویال برای افرادی که درد مزمن دارند وجود دارد؟
داسگوپتا خاطرنشان می‌کند که «موقعیت‌های خوابیدن بسیار مهم است، زیرا مطالعات نشان داده‌اند که ۵۰ تا ۶۰ درصد از افراد مبتلا به بی‌خوابی ممکن است کمردرد یا گردن درد مزمن داشته باشند که باعث می‌شود به خواب رفتن یا خوابیدن سخت‌تر شود.

“بیدار شدن با درد یا درد می تواند به این معنی باشد که شما در وضعیت ناراحت کننده ای خوابیده اید که فشار غیرضروری به گردن یا کمر شما وارد می کند.”

برای کمک به این امر، Dasgupta توصیه می کند وضعیت خواب یا بالش خود را تنظیم کنید. نکاتی برای داشتن یک خواب خوب شبانه صرف نظر از اینکه روی چه چیزی می خوابید. بهداشت خواب مهم نیست، مهم نیست که تشک شما چقدر خوب است.

تشک

برای داشتن بهترین خواب شبانه این اقدامات را در نظر بگیرید :

وسایل الکترونیکی را زمین بگذارید و حداقل یک ساعت قبل از خواب از نور آبی اجتناب کنید.
با باز کردن پنجره، تنظیم ترموستات یا استفاده از پنکه اتاق خود را خنک نگه دارید.
اگر سگ همسایه، بوق زدن یا خانواده پر سر و صدا شما را از خوابیدن باز می دارد، یک دستگاه نویز سفید تهیه کنید یا یک برنامه رایگان را امتحان کنید تا صداهایی را که نمی توانید کنترل کنید، خاموش کنید.
برنامه را رعایت کنید. یک روال خواب که شما را هر روز در ساعت مشخصی از خواب بیدار می کند و هر شب در زمان مشخصی در رختخواب قرار می گیرد، می تواند به آرامش بدن و مغز شما کمک کند.
برخی از افراد ملاتونین ، یک مکمل غذایی و هورمونی را مصرف می کنندنشان داده شدهبرای بهبود خواب و تنظیم ریتم شبانه روزی.

اگرچه نیازهای فردی به خواب متفاوت است، آکادمی پزشکی خواب آمریکا توصیه می‌کند که بزرگسالان ۷ ساعت یا بیشتر در شب بخوابند تا سلامت، بهره‌وری و هوشیاری بهینه در طول روز داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.