تلویزیون سامسونگ 50 اینچ بدون گارانتی که شب ها مهتابی می شود

سامسونگ کیفیت و کارایی تصویر را در محدوده تلویزیون سامسونگ 50 اینچ بدون گارانتی 2023 خود افزایش می دهد
مدل‌های جدید Samsung Neo QLed، Micro Led و OLED در طیف 2023 خود، عملکرد بالاتر، اتصال ایمن و گزینه‌های نمایش شخصی‌شده را با برچسب انرژی اروپایی ارائه می‌دهند.
کاتالوگ گسترده تلویزیون های سامسونگ برای سال جاری که در نسخه اخیر CES 2023 نمایش داده شد ، در کیفیت تصویر با فناوری بصری تر برای کاربران به منظور لذت بردن از تجربه بصری خود، با ادغام چند دستگاه از طریق SmartThing ، پلت فرم خانه هوشمند شما، تکامل می یابد.

این توسط Cheolgi Kim ، vp. مدیر بازرگانی ویژوال نمایشگر در سامسونگ الکترونیکس: «در سال 2023 مرزهای نوآوری را پشت سر می گذاریم تا به مصرف کنندگان چیزی بیش از کیفیت تصویر برتر ارائه دهیم ، بلکه یک تجربه کلی نگر از دستگاه متناسب با نیاز آنها را ارائه دهیم. با SmartThings، فناوری پیشرفته ما روان و شهودی است و زندگی را هر روز پایدارتر، در دسترس‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌کند.»

تلویزیون

تلویزیون‌های جدید Neo QLed 8K و 4K کیفیت تصویر بالاتری را به لطف پردازنده Neural 8K سامسونگ ارائه می‌کنند که تلویزیون Quantum Mini Led را با پردازنده 14 بیتی و مقیاس‌گذاری هوش مصنوعی برای ارائه عملکردهایی مانند Shape Adaptive Light Control و Real Depth Enhancer Pro ارائه می‌کند. برای یک تصویر سه بعدی و واقعی.

علاوه بر این، آنها دارای یک پنل با وضوح بالا و الگوریتم اختصاصی سامسونگ هستند که بازسازی خودکار HDR جدید سازنده را هدایت می کند. تلویزیون‌های جدید Neo QLed از یادگیری هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل و اعمال افکت‌های محدوده دینامیکی بالا (HDR) در زمان واقعی روی محتوای محدوده دینامیکی استاندارد (SDR) ، صحنه به صحنه، برای غوطه‌وری کامل استفاده می‌کنند.

طیف Micro Led 2023 شامل مدل‌های جدید از 50 تا 140 اینچ است که گزینه‌های متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا از کیفیت تصویر بهینه و تجربه صفحه نمایش لذت ببرند.

به لطف ماهیت ماژولار آن، Micro Led محدود به شکل، نسبت و اندازه نیست، و آن را کاملاً قابل تنظیم برای مطابقت با پیکربندی مورد نظر کاربر می کند. به علاوه، هیچ حاشیه ای ندارد ، بنابراین صرف نظر از پیکربندی، مرز بین صفحه نمایش و زندگی واقعی تقریباً وجود ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.