با پوشیدن پوشاک کودک در عمق دریا از غرق شدن نجات پیدا کنید

کودکان خردسال اغلب دکمه ها و سایر اجسام خارجی تزئینی را می بلعند، آنها را استنشاق می کنند یا به داخل حفره های بدن مانند بینی، گوش و دهان فشار می دهند.

به عنوان مثال، طبق آمار سال 1995 سیستم نظارت بر حوادث خانگی بریتانیا، 154 مورد ثبت شده از حوادث کودکان و موارد اورژانسی کودکان در بیمارستان های تعیین شده شامل کودکان و لباس های آنها وجود دارد.

مرگ و میر و 27 مورد نزدیک به خفگی مربوط به تجهیزات زمین بازی بین سال های 1985 و 1994. حداقل 25 مورد از این موارد خفگی مربوط به لباس کودکان بود.

همچنین، در سوئد، طی یک دوره 10 ساله، 5 مورد از 73 مورد خفگی مکانیکی تصادفی مربوط به پوشاک کودک بود.

علاوه بر این، پاملا نوروم و همکاران نشان دادند که محصولات نوزادی چین در سال 2011 به نسبت بالاتری از فراخوان‌ها رسیدند، با 32.77 درصد یا 78 درصد فراخوان‌های پوشاک نوزادان و کودکان، که برابر با نسبت مرگ و میر و جراحات مرتبط بود. به خفه شدن یا افتادن آنها می انجامد.

در سال‌های اخیر، با رواج تدریجی اینترنت، مصرف‌کنندگان شروع به خرید لباس‌های کودکانه از پلتفرم‌های آنلاین کرده‌اند.  تحت توسعه سریع بازار پلت فرم شبکه لباس کودکان در چین، کیفیت برخی از لباس های کودکان آنلاین به یک نگرانی بزرگ تبدیل شده است، به ویژه با توجه به رشد بازار تجارت الکترونیک در چین.

بر اساس نتایج گزارش شده توسط انجمن مصرف کنندگان شهر پکن در مورد خرید آنلاین لباس کودکان، نزدیک به 40 درصد از محصولات پوشاک کودکان و نوزادان، از جمله آنهایی که از طریق پلتفرم های آنلاین JD و TB فروخته می شوند، غیرایمن هستند. علاوه بر این، نزدیک به 31 برند از لباس‌های کودکان از کیفیت پایین‌تری برخوردار بودند.
به یاد داشته باشید که لباس پوشیدن رفتار یا عادات کودک را تغییر نمی دهد  مطمئن شوید که مراقبت از همه لباس های آرایشی آسان و پوشیدن آنها راحت است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.