با خوردن گردو بدون پوست سبز 1401عادت ناخن جویدن را ترک کنید

ترکیبات غذایی آجیل از نوعی به نوع دیگر بسیار متفاوت است.گردو بدون پوست سبز 1401 به ویژه غنی از اسیدهای چرب α-لینولنیک و لینولئیک است و این مطالعه نشان داده است که ترکیب غذایی اسیدهای چرب منحصر به فرد گردو ممکن است مسئول کاهش کلسترول تام و غلظت تری گلیسیرید باشد که در مطالعات مختلف تغذیه ای مشاهده شده است.

اگرچه مطالعات مختلف اثرات مصرف گردو را بر پروفایل لیپیدی (کلسترول کل، کلسترول بد به نام LDL، کلسترول خوب به نام HDl و تری گلیسیرید) ارزیابی کرده اند، در مورد آن اختلاف نظر وجود دارد. قبلاً یک مطالعه در سال 2009 به این نتیجه رسید که رژیم های غذایی حاوی گردو باعث کاهش کلسترول LDL در مقایسه با سایر رژیم ها می شود.

گردو

صبحانه سالم و بهترین به گفته کارشناسان: متنوع، همراه با نان تست (هیدرات)، میوه، لبنیات و کمی روغن. بدن کودک به همان صبحانه بزرگسالان نیاز ندارد. نه زن باردار و نه منطقاً کسی که بیماری سلیاک دارد.

با توجه به مغایرت های مشاهده شده بین مطالعات و با در نظر گرفتن اینکه از سال 2009 بیش از 10 مقاله علمی جدید در این زمینه منتشر شده است، محققان CIBEROBN دانشگاه Rovira i Virgili با همکاری دانشگاه هاروارد تصمیم گرفتند که متا را به روز کنند.

تجزیه و تحلیل سال 2009 با هدف ارزیابی اثرات رژیم های غذایی غنی شده با گردو بر پروفایل لیپیدی و نوعی پروتئین که لیپیدها را به خون منتقل می کند، معروف به آپولیپوپروتئین ها. علاوه بر این، آنها فراتر رفتند و همچنین اثرات آن را بر وزن بدن و سایر عوامل خطر قلبی عروقی ارزیابی کردند.

پیاده روی تا محل کار خطر مرگ ناشی از بیماری های قلبی عروقی را تا 30 درصد کاهش می دهد. اگر کمبود وقت یکی از رایج‌ترین بهانه‌ها برای نرفتن به باشگاه است، شواهد فزاینده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد فعالیت بدنی، حتی اگر کم باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.