با استفاده از صابون آنتی باکتریال برای همشه با آنفولانزا خداحافظی کنید

شستن دست ها با صابون آنتی باکتریال از بیماری و سرایت عفونت به دیگران جلوگیری می کند. شستن دست ها با صابون میکروب ها را از دست ها پاک می کند. این به دلایل زیر به جلوگیری از عفونت کمک می کند:

مردم اغلب بدون اینکه متوجه شوند چشم، بینی و دهان خود را لمس می کنند. میکروب ها می توانند از طریق چشم، بینی و دهان وارد بدن شوند و ما را بیمار کنند.
میکروب‌های روی دست‌های شسته‌نشده می‌توانند هنگام تهیه یا مصرف غذاها و نوشیدنی‌ها وارد آن‌ها شوند. میکروب ها می توانند در برخی از انواع غذاها یا نوشیدنی ها، تحت شرایط خاصی تکثیر شوند و افراد را بیمار کنند.
میکروب های دست های شسته نشده را می توان به اشیاء دیگر مانند نرده ها، میزها و پیشخوان ها یا اسباب بازی ها منتقل کرد و سپس به دست های فرد دیگری منتقل کرد.

صابون
بنابراین، از بین بردن میکروب ها از طریق شستن دست ها به جلوگیری از اسهال و عفونت های تنفسی کمک می کند و حتی ممکن است به جلوگیری از عفونت های پوست و چشم کمک کند.
آموزش شستن دست ها به مردم کمک می کند تا آنها و جوامعشان سالم بمانند. تعداد افرادی که بیمار می شوند و اسهال می شوند را 23 تا 40 درصد کاهش می دهد. بیماری اسهال را در افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف تا 58 درصد کاهش می دهد.

بیماری های تنفسی مانند سرماخوردگی را در جمعیت عمومی 16 تا 21 درصد کاهش می دهد. غیبت ناشی از بیماری های گوارشی در دانش آموزان را 29 تا 57 درصد کاهش می دهد. شستن دست ها به کودکان در سراسر جهان آسیب می رساند. حدود 1.8 میلیون کودک زیر 5 سال هر ساله بر اثر بیماری های اسهالی و ذات الریه که دو عامل اصلی مرگ و میر کودکان خردسال در سراسر جهان هستند، می میرند.

دستها یکی از در معرض ترین نواحی بدن هستند که گذشت سالها و اثرات عوامل خارجی که ظاهر آنها را بدتر می کند در آن احساس می شود. بنابراین، یکی از اقدامات کلیدی برای مراقبت از آن، پیشگیری از بیماری ها، ویروس ها و باکتری ها، شستشوی مداوم این ناحیه از پوست است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.