با استفاده از شوینده جنتل واش کیووی هرگز پیر نمی شوید

بدن شما، درست مانند صورت شما، در صورت استفاده از پاک کننده های خیلی خشن می تواند مستعد خشکی، تحریک و جوش باشد بنابراین باید از بهترین شوینده مانند شوینده جنتل واش کیووی استفاده کنید .

و اگر پوست حساسی دارید، پاک کننده نامناسب می تواند تعادل pH شما را از بین ببرد و این احتمال را افزایش می دهد که پوست قرمز، خارش، جوش یا حتی جوش در انواع مکان های نامطلوب داشته باشید.

بهترین شوینده‌های بدن برای پوست‌های حساس به مهار این واکنش‌های احتمالی با فرمول‌های ملایم کمک می‌کنند. بهترین شستشوی بدن برای پوست های حساس به گفته متخصصان پوست شستشوی بدن ملایم وانیکرم دارای تاییدیه پوست و فاقد مواد حساسیت زا و محرک است.
ما به طور مستقل بهترین محصولات را تحقیق، آزمایش، بررسی و توصیه می کنیمدر مورد فرآیند ما بیشتر بیاموزید. اگر از طریق پیوندهای ما چیزی بخرید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

فوم

بدون هیچ چیز و هر چیزی که می تواند پوست حساس را تحریک کند، شستشوی بدن ملایم وانیکرم یک انتخاب مورد تایید متخصص پوست است که به آرامی بدون از بین بردن چربی های مغذی روی پوست شما را تمیز می کند. اگر از طرفداران صابون می باشید، نوار زیبایی Dove More Moisturizing Than Bar Soap یک نوار بدون سولفات با تنها پنج ماده است.

Joshua Zeichner، پزشک متخصص، می گوید: هنگامی که به دنبال یک شستشوی بدن هستید، زمانی که پوست حساسی دارید، مطمئن شوید که محصولی را انتخاب کنید که فاقد صابون باشد صابون های واقعی pH قلیایی دارند و می توانند سد پوست را مختل کنند و منجر به تحریک شوند. استاد پوست در بیمارستان کوه سینا.

عطرها اغلب استفاده از محصول شما را لذت بخش تر می کنند، اما باید از آنها نیز اجتناب کنید، زیرا می توانند با حساسیت های پوستی در افراد حساس مرتبط باشند. در اینجا بهترین شوینده های بدن برای انواع پوست های حساس آورده شده است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.