انواع کفش پاشنه بلند از نظر تنوع

چه به تازگی کار در یک بخش کفش را شروع کرده باشید و بخواهید بتوانید به زبان انگلیسی صحبت کنید، یا اخیراً واقعاً وارد مد شده اید، دانستن تعاریف کفش خود یک مهارت مفید است. وقتی صحبت از کفش های پاشنه بلند می شود، ما جایگاه ویژه ای در قلب خود داریم. بنابراین ما تصمیم گرفتیم لیست نهایی انواع کفش ایمنی mega 3m را ایجاد کنیم. برخی از این ها از مد افتاده اند، اما با صنعت مد دوره ای، تعجب نخواهیم کرد اگر به زودی بازگردند. بدون مقدمه، ما 27 نوع پاشنه را در اختیار شما قرار می دهیم. فکر می‌کنید می‌توانید در مسابقه شرکت کنید؟

انواع پاشنه بلند، متوسط ​​و پایین کفش پاشنه بچه گربه ما اخیراً در مورد کفش ایمنی miller steel بچه گربه نوشتیم که مانند کفش پاشنه سه سانتی می باشد و سبک آن را برای راحتی / ترکیب مد دوست داریم. آنها برای مهمانی ها یا رویدادهای کاری که در آن به ارتفاع اضافی نیاز ندارید اما برای مدتی روی پاهای خود خواهید بود عالی هستند.

پمپ‌ها معمولاً به کفش‌های پاشنه بلند نیز معروف هستند و معمولاً پهن‌تر و بین ۲ تا ۳ اینچ ارتفاع دارند. آنها معمولاً در قسمت جلویی کم برش هستند.

استیلتو
بلندترین کفش پاشنه بلند، کفش های پاشنه بلند می تواند تا 8 اینچ برسد. در حالی که این ارتفاعات می تواند برای بسیاری مشکلاتی را در راه رفتن ایجاد کند، اما به دلیل تأثیر طولانی شدن آنها بر روی پاهای فرد، یک مهارت ارزشمند است. توجه: بسیاری از رکاب‌ها به دلیل ارتفاع، سکو هستند (برای سکوها به زیر مراجعه کنید).

good running shoes women for Sale OFF72%

خرید کتونی دخترانه

پاشنه بند مچ پا
کفش های پاشنه دار بند مچ پا که مورد علاقه تیم Clickless است، در حال حاضر بسیار شیک هستند. ارتفاع پاشنه می‌تواند متفاوت باشد، اما یک وجه مشترک آن بند است که دور مچ پا می‌چرخد و باعث می‌شود که پاشنه‌ها امن‌تر و راحت‌تر راه بروند.

پاشنه های گوه ای
دو نوع کفش گوه ای وجود دارد: کفش های گوه ای و صندل های گوه ای. پاشنه‌های گوه‌ای مانند کفش‌های پاشنه بلند هم سطح هستند و هیچ گونه جدایی از پاشنه تا کف پا وجود ندارد.

صندل گوه ای
صندل های گوه ای در حالی که همان نوع پاشنه پاشنه های گوه ای دارند، رویه صندل بازتری دارند.

پاشنه مخروطی
در کف پا پهن تر و در پایه باریک تر، پاشنه های مخروطی همان چیزی است که انتظار دارید: مخروطی. فقط یک قیفی بستنی را در پایین کفش خود تصویر کنید. سلب مسئولیت: در حالی که ما می دانیم که شما مجموعه کفش های خود را دوست دارید، لطفا سعی کنید آنها را نخورید.

پاشنه پشت زنجیر
برخلاف پاشنه‌های بند مچ پا و کتونی اورجینال، پاشنه پشتی زنجیر فقط دارای بند است که پشت پاشنه آشیل را می‌چرخاند. این در حالی که عملکرد تثبیت را به دست می‌آورد، ظاهر ظریف‌تری را ارائه می‌دهد.

پاشنه های پلت فرم
می توانید کفش های پاشنه دار را از کوتاه تا بلند ببینید. نکته اصلی که آنها را به پلتفرم تبدیل می کند این است که قسمت زیر کفش ضخیم تر است. بسیاری می گویند که این باعث می شود کفش های پاشنه بلند راحت تر باشند زیرا تفاوت ارتفاع کمتری بین پشت و جلوی پا وجود دارد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.