استفاده از مایع دستشویی غلیظ در صنعت رنگسازی

شستن دست ها با مایع دستشویی غلیظ انتقال بیماری را کاهش می دهد . از خود کووید-19 گرفته تا سرماخوردگی، آنفولانزا یا تبخال.
در کودکان از هر 3 مورد 1 مورد از اسهال و در 1 مورد از بیماری های تنفسی جلوگیری می کند.
بیش از 150 نوع مختلف باکتری می توانند روی دستان شما زندگی کنند. میکروب های روی دست می توانند به اشیاء دیگر منتقل شوند و بالعکس. این، همراه با این واقعیت که ما مکرراً چشم‌ها، دهان، بینی یا گوش‌های خود را لمس می‌کنیم و اغلب غیرارادی، دسترسی آن‌ها به بدنمان را آسان‌تر می‌کند.
با شستن برخی از غذاها یا لمس آنها با دست های شسته نشده برای خوردن آنها، می توانیم آن میکروب ها را به غذا منتقل کنیم و بعداً آنها را بخوریم. آنها همچنین می توانند با غذا زنده بمانند و در برخی شرایط تکثیر شوند.
تخمین افرادی که پس از رفتن به حمام دست های خود را می شویند حدود 19 درصد است که عدد نسبتاً کمی است، با توجه به اینکه حمام منطقه ای از خانه است که ممکن است تعداد بیشتری از باکتری ها در آن وجود داشته باشد.

مایع
بر اساس داده های یونیسف ، اهمیت شستن دست ها با برخی از داده های مربوط به دسترسی به آب برای بهداشت در تضاد است :

درصد کل افرادی که به بهداشت اولیه دست دسترسی دارند بیش از 70 درصد است.
تخمین زده می شود که تا پایان دهه 2020، حدود 1.9 میلیارد نفر به بهداشت اولیه دست دسترسی نخواهند داشت.
از هر 5 مدرسه 2 مدرسه خدمات اولیه بهداشتی با آب و صابون ندارند.
از هر 3 مرکز بهداشتی 1 زیرساختی برای بهداشت دست در مناطق خدمات مشتری ندارد.
این داده‌ها در مناطق درگیری و افرادی که تحت تأثیر آنها قرار گرفته‌اند، در بحران‌های پناهجویان و در محیط‌های شکننده که از هر 5 نفر 1 نفر در خانه‌های خود امکانات بهداشتی ندارند، بدتر است.

در چارچوب “روز جهانی شستن دست ها”، وزارت بهداشت با هدف تقویت این روش بهداشتی از طریق جلسات نمایشی، یک فعالیت آگاهی بخشی را در منطقه Ate انجام می دهد که در آن جامعه Huaycán و نمایندگان 10 گلدان مشترک شرکت می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.