استفاده از روفرشی طرح فرش ترک در ساختمان کاخ سفید

پاک کردن آدامس از فرش و روفرشی طرح فرش ترک ، در این روش یک تکه یخ روی محل قرار می دهند تا آدامس سفت شود و پس از انجام این کار می توانیم با چاقو آدامس را از روی فرش و روفرشی  جدا کنیم.

پاک کردن لکه موم و قیر از روی فرش و روفرشی، برای از بین بردن مواد چرب مانند مداد رنگی از روی فرش و روفرشی ، باید مقداری حلال غیرچرب تهیه کنید که خیلی سریع خشک می شود، دستمالی را در آن فرو کنید و روی فرش و روفرشی  بمالید و این کار را تا زمانی که این نوع کثیفی از بین برود انجام دهید. بودن.

روفرشی

پاک کردن لکه ادویه از روی فرش و روفرشی، محلولی از آب و آب لیمو درست کنید و فرش و روفرشی  را با یک پارچه خشک تمیز کنید.

پاک کردن لکه های قدیمی از روی فرش و روفرشی، از مقداری کف خمیر ریش استفاده کنید، آن را روی فرش و روفرشی  بمالید، پس از چند دقیقه با دستمال مرطوب آن را خشک کنید و سپس یک حوله خشک را روی محل کثیف قرار دهید تا رطوبت آن گرفته شود.آلودگی را از لبه ها و ریشه فرش و روفرشی  پاک کنید، می توانید این کار را با یک دستمال شستشو و مقدار کمی محلول شوینده انجام دهید.

خارج کردن اجسام سنگین از روی فرش و روفرشی، برای برداشتن اجسام سنگین مانند پایه مبل، مقداری یخ روی محل قرار دهید و پس از مدتی آن را با پارچه خشک پاک کنید تا به حالت اولیه برگردد.

قبل از انجام کار فوق، در صورت داشتن مشکلات تنفسی، حتماً کار را در خارج از منزل با شخص دیگری انجام دهید. حتما از دستکش و ماسک استفاده کنید. برای استفاده از شامپو فرش و روفرشی  باید شامپو فرش و روفرشی ی را انتخاب کنید که خاصیت اسیدی کمتری داشته باشد زیرا به بافت فرش و روفرشی  آسیب نمی رساند و فقط در مواقع لزوم از شامپو فرش و روفرشی  پر اسید استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.