استفاده از بیل مکانیکی دوسان به عنوان ماشین عروس در ترکیه

شرکت بیل مکانیکی دوسان شیلی با یک قدم جلوتر رفتن و برآورده ساختن نیازهای بخش‌های مختلف صنعت، سال 2022 را با افزودن مینی بیل‌های دوسان به مجموعه وسیع تجهیزات خود آغاز کرد که به دلیل تطبیق پذیری، کارایی و توانایی کار در فضاهای کوچک برجسته هستند.

مینی بیل مکانیکی دوسان که برای حفاری، تخریب و خاک برداری طراحی شده اند، بسیار کاربردی هستند و اعم از ردیاب یا چرخ دار، از نظر کارایی، عملکرد بالا و نیروی حفاری قوی عالی هستند. علاوه بر این، آنها به راحتی در مناطق تنگ حرکت می کنند، هزینه های عملیاتی پایینی دارند و امکان حمل و نقل و ذخیره سازی ساده را فراهم می کنند.

مینی بیل مکانیکی دوسان که با قطعات سطح بالا تولید می شود، به دلیل طراحی ارگونومیک و کابین های جادار، کیفیت، استحکام، دوام بیشتری را ارائه می دهد، کار تعمیر و نگهداری را تسهیل می کند و راحتی اپراتور را افزایش می دهد. به بهره وری بیشتر و کار ایمن تبدیل می شود.

بیل مکانیکی

استفاده از آن در ساخت و ساز، کشاورزی، معدن، محوطه سازی، تعمیر و نگهداری زمین و کارهای خدمات عمومی و غیره بسیار توصیه می شود. کاربردهایی که می توان در آنها استفاده کرد متنوع است، مانند حذف بوته ها، کنده ها، خاک، حمل مواد، حفر ترانشه، نصب زهکشی و اجرای کار تخریب.

از میان مینی بیل های موجود، دوسان بابکت مدل های DX27Z-7M، DX35Z-7M، DX55W و DX80-R را به بازار عرضه می کند که وزن عملیاتی آنها به ترتیب 2.8، 3.8، 5.5 و 8.3 تن است.

به نوبه خود، ظرفیت سطل تجهیزات در هر مورد 0.06 متر مکعب ، 0.11 متر مکعب ، 0.17 متر مکعب و 0.28 متر مکعب است ، در حالی که قدرت موتورهای آنها بسته به 2400 یا 2000 دور در دقیقه بین 25 تا 55 اسب بخار در نوسان است. بر روی مدل

لازم به ذکر است که علاوه بر مشخصات فنی این مینی بیل مکانیکی که منجر به کارایی بالا در محل می شود، این تجهیزات شامل سیستم Doosan CONNECT از کارخانه می باشد که امکان مدیریت بهتر دستگاه، ارائه هشدار در خصوص تغییر فیلترها و موقعیت یابی تیم، در میان متغیرهای دیگر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.