از تی شرت مردانه چریکی در روزهای بارانی به جای چتر استفاده کنید

یقه خدمه در تیشرت مردانه چریکی این کلاسیک ترین گزینه است و ظاهری جاودانه را ارائه می دهد. این بهترین حالت برای مردانی است که اندام و فریم کمی دارند، زیرا یقه چشم بیننده را به سمت بیرون می کشد، یقه را پهن می کند و ظاهر شانه های مربعی را ایجاد می کند.

یقه خدمه نیز برای مردانی با گردن بلندتر و صورت های باریک انتخاب خوبی است، زیرا این ویژگی ها را متعادل می کند و به آن تناسب می بخشد.

یقه V نسبت به یقه خدمه احساس رسمی کمتری دارد و کمی جذابیت و استایل بصری بیشتری به سه راهی استاندارد می‌افزاید.

این برای مردان کوتاه قد مناسب است، زیرا باعث می شود فرد کمتر جعبه ای به نظر برسد و کمی قد به ظاهر اضافه می کند.

این مکمل مردانی با صورت های گردتر و/یا پهن تر نیز می باشد. با این حال، یقه v را برای کسانی که اندازه بزرگتر دارند توصیه نمی کنم، زیرا v تمایل دارد چشم را به سمت پایین شکم بکشد.

نشان دادن کمی موی سینه در زمانی که یقه V می پوشید اشکالی ندارد، اما از عمق زیاد v اجتناب کنید. نقطه v نباید بیش از 3 اینچ از خط ترقوه برخورد کند. یقه‌های بلند را به خانم‌ها بسپارید.

انواع دیگری از یقه سه راهی وجود دارد – مانند یقه اسکوپ یا قایقی – اما به ندرت برای مردان ظاهر خوبی دارند.

به طور کلی انتخاب تی شرت هایی که از 100% پنبه ساخته شده اند راه حلی است. پنبه طبیعی، نرم، خنک و مقاوم در برابر استاتیک به نظر می رسد و احساس بسیار خوبی دارد.

ترکیب 50/50 پلی استر نیز گزینه مناسبی است. فیبر مصنوعی تنفس کمتری دارد، قرص‌ها راحت‌تر از فرسودگی خارج می‌شود و استاتیک را افزایش می‌دهد، اما باعث می‌شود پیراهن رطوبت کمتری جذب کند و مستعد چروک شدن و چروک شدن باشد.

تی‌هایی که کاملاً از پارچه‌های مصنوعی خاص ساخته شده‌اند، ممکن است تعریق را بهتر از بین ببرند، اما فقط برای پوشیدن لباس‌های ورزشی مناسب هستند، و مگر اینکه خیلی عرق کنید، احساس راحتی کمتری نسبت به پنبه‌ی خالص داشته باشید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.